Ar įmanoma pasiekti išsvajoto tikslo, pakeitus savo mąstymą?

Kiekvienas mūsų nuo pat vaikystės apie kažką svajojame. Einat gyvenimo keliu, keičiasi mūsų svajonės, tikslai ir siekiai. Tačiau ne kiekvienas žino, kad mūsų pačių mąstymas daro didžiausia įtaką visų svajonių įgyvendinimui ir tikslų pasiekimui. Mokslininkų paskaičiavimu, žmogaus minčių srautas yra toks didelis, kad jis siekia apie 80 000 minčių per parą. Ar galėjote sau tai įsivaizduoti? Kokį didžiulį kiekį informacijos mes praleidžiame per savo smegenis ir kiek informacijos yra tuščios, o kiek naudingos? Tuščiomis mintimis, arba „žodžių-minčių maišykle“ vadinamos tos, kurios yra nesąmoningos, kenkiančios mums patiems t.y.: pykčio, susierzinimo, nuoskaudos, nerimo ir pan. Daugumai suprantama, kad mintis iššaukia jausmą, malonų arba ne. Paeksperementuokite patys, prisiminkite ką nors labai malonaus, pavyzdžiui, kada buvote prie jūros, gulėjote saulėkaitoje, mėgavotės vėsiu vandeniu baseine ar vaiksčiojote basomis po minkštą žalią žolę. Tokie prisiminimai iškelia į paviršių malonius pasitenkinimo, ramybės ir atsipalaidavimo jausmus. Na o kontrastui, pabandykite prisiminti ką nors nelabai malonaus, pavyzdžiui pikto viršininko veidą arba įvykį, kuris jus labai įskaudino. Tokie prisiminimai parodo, kad mūsų mintys gali iškelti į paviršių malonius arba nemalonius jausmus. Labai dažnai mes visiškai nemokame valdyti savo minčių bei jausmų srauto ir kaip jų atspidys įvykiai gyvenime dažniausiai klostosi haotiškai. Kad išmokti save sąmoningai valdyti reikia visai nedaug. Kasdien, apie 3 kartus per dieną, mintyse užfiksuokite siekiamą tikslą, primindami patys sau ko labiausiai gyvenime trokštate. Kad būtų lengviau, galima savo tikslus ir svajones smulkiai užrašyti ant popieriaus lapo, pasistengti įsivaizduoti viską kuo ryškiau, įsijausti į tai ir matyti, kad tai jau turite ar pasiekėte. Po tokiu meditacijų dauguma supranta, kad kai kurių dalykų ar tikslų galima būtų visai atsisakyti, nes jie nebėra prioritetais ir yra nereikšmingi.
Kiekvienas iš mūsų gali įtakoti aplinką ir savo gyvenimo įvykius, svarbiausia tai sąmoningai suvokti. Per teisingą įtaką sau pačiam galima pasiekti esminių rezultaų, pavyzdžiui pagerinti savo materialinę padėtį, pakeisti santykius šeimoje, gauti norimą daiktą ir pan. Saviįtaiga, tai pirmas žingsnis tikslo link. Mūsų visų elgesys ir veiksmai yra minčių, kilusių iš pasąmonėje sukauptos informacijos, išvada. Tam, kad gyvenime vyktų kažkokie pokyčiai vien noro neužtenka, savo pasąmonę reikia tam paruošti.
Prieš pradedant save programuoti, reikia atlikti atsipalaidavimo pratimus ir suregulioti kvėpavimą. Lėtai įkvėpus per nosį, kelioms sekundėms sulaikomas kvėpavimas, po to lėtai iškvėpiama per burną. Tai kartojama ne mažiau 7 – ių kartų. Tokie kvėpavimo pratimai jus nuramins ir atpalaiduos. Po to galima save programuoti pačiam sau sakant trumpus, pozityvius, iš anksto paruoštus teiginius:

  • Su kiekviena diena darbe man sekasi vis geriau ir geriau;
  • Mane supa tik geri žmonės;
  • Aš jaučiuosi vis geriau ir geriau;
  • Aš turiu gerą mašiną, namą, žmoną, vilą, jachta ir t.t.

Tokiu būdu saviprogramuojant, jūsų pasąmonė gauna atitinkamus signalus, po kurio laiko sureaguoja ir įgyvendina tai apie ką svajojate... Žinoma nereikia tikėtis stebuklo čia ir dabar, tereikia apsiginkluoti kantrybe ir tikėjimu, tada tikslas būtinai bus pasiektas. Didžiausia visų žmonių klaida, tai norimą rezultatą gauti labai greitai. Tai yra neįmanoma, nė vienas žmogus negimė šventuoju, visi turi kažkokių vidinių barjerų. Kad juos sulaužyti reikia laiko, kad įsigaliotų jūsų pačių sukurti naujieji modeliai. Visko galite pasiekti, svarbiausia neabejokite savimi! Jei jaučiate, kad jums nepavyks - tai net nepradėkite, tik be reikalo švaistysite laiką ir energiją. Tik tvirtai nusprendę, kad jums to tikrai reikia, galite rimtai dirbti su savimi ir tikslas neabejotinai bus pasiektas.

- Aura