Klausimai - Atsakymai

Klausymas
"Esu vegetarė jau 3 metus. Man visi sako, kad tai labai blogai, gali kraujas susilpnėti. Pati jaučiuosi gerai, nuotaika puiki, tik susierzinu, kai kas man pradeda priekaištauti dėl maisto. Patarkite, ką turėčiau tiems žmonėms atsakyti, kad nesijausčiau balta varna? Labai blogai jaučiuosi, kai turiu teisintis dėl savo gyvenimo būdo." - Neringa, 26 m.
Atsakymas
Tai, kad pasirinkote vegetarizmą nuostabu, svarbiausia, kad pati jaučiatės gerai. Ir jei tai kažkam nepriimtina – jų reikalas, tas neturėtų jūsų jaudinti ir varginti. Yra visokių žmonių, visiems neįtiksite. Paklauskite savęs kas jums svarbiau - jūsų maitinimosi būdas, ar svetimų žmonių nuomuonė šiuo klausimu? Kad lengviau būtų išvengti nemalonių situacių, siūlyčiau mažiau pasakoti apie savo mitybą, einan į svečius tiesiog atsinešti su savimi tuos produktus kurios valgote, ar ateiti jau pavalgius. T.y. truputį pagudraukite, dauguma net neužfiksuos tai, kad jūs vegetarė ir neįsižeis, kad nesivaišinate. Juk visai kitokia aplinkinių reakcija būna kada jūs pati pranešate – „oi negaliu valgyti, nes čia nevegetariškas maistas“? Esant galimybei, nebūtina akcentuoti savo gyvenimo būdo. Šiaip gyvenimo aplinką reikia stengtis pasirinkti tinkančią sau.

Klausymas
"Ten kur dirbu labai bloga aplinka. Žmonės pikti ir suirzę, vieni kitus apkalbinėja, stengiuosi nekreipti dėmesio, bet vis užkliuva ir mane. Pareinu namo labai išsekusi, rankos nekyla, namuose darbų begalės. Kuo gero darbe vieni vampyrai, nes pastoviai skauda galva, apima depresija. Daug kas sako keisti darbą, bet nemoku gerai anglų kalbos ir atlyginimas pakenčiamas. Norėčiau paklausti, kaip galima apsisaugoti nuo žmonių vampyrinių energijų?" - Rima.
Atsakymas
Iš tiesų aplink mus daug žmonių kurie turi vampyrinių energijų. Gamtoje taip sutvarkyta, kad vieni duoda kiti ima energiją. Jeigu nėra galimybių pakeisti savo darbo, tai turėtumėte išmokti apsisaugoti nuo tokių žmonių.Visų pirma nesileisti į debatus su tokiais žmonėmis, nekreipti dėmėsio į jų provokacijas, nes jie tik to ir laukia. Jūs turėtumėte daugiau save mylėti ir apsisaugoti maldomis. Kiekvieną rytą, prieš eidama į darbą, nusiteikite kuo pozityviau, sakydama pati sau „mane supa tik geri žmonės“, kuo daugiau sau tai kalbėsite tuo labiau save stiprinsite. Neužilgo aplink jus būtinai prasidės teigiami pokyčiai. Gal gausite geresnį darbą, ar tai tie vampyrinių energijų žmonės patys pasitrauks iš jūsų akiračio. Svarbu nesipiktinti, nedalinti savo energijos kam papuola, ir tikėti, kad esate verta geresnio gyvenimo.

Klausymas
"Kodėl man taip yra, apie ką pakalbu ar paskaitau dieną, tą naktį susapnuoju. Gal tai man koks pranašas iš sapnų karalystės? Suprasčiau jei būtų atvirkščiai, susapnuoju tada perskaitau ar sutinku tą ar kitą žmogų?" - Sergėjus.
Atsakymas
Kuo gero jūsų pasąmonė labai imli ir jautri. Kaip yra žinoma, informaciją žmogus gauna per regą, klausą, jutimo organus ir tai ką jūs pamatote bei išgirstate per dieną jums padaro didžiulą įspudį. Įgytas įspūdis atsispindi jūsų pasąmonėje ir jūs tai susapnuojate. Tiesiog esate labai jautrus, įspūdingas žmogus. Jei iš tiesų, jei tai būtų pranašystės - tai viskas vyktų atvirksčiai, taip kaip pats aiškinate.

Klausymas
"Nuo pat mažens mano aistra buvo rašymas. Visada tikėjau kad būsiu rašytoja. Baigiau universitetą, dirbu Airijoj nuobodoką, be kūrybos darbą ir vis dar ta aistra širdį yra, bet kažkaip visai nepasitikiu savo jėgom kažką kurti. Kiekvieną kartą labai abejoju savimi. Jau pardėjau galvot, gal man visiskai kitas kelias skirtas gyvenime. Jokioj veikloj nerandu džiaugsmo ir gyvenimo prasmės. Bandžiau kreitptis į kelias vietas dėl darbo, susijusio su rašymu. Visur gaunu neigiamą atsakymą ar jokio. Gal tai ženklas, kad man nelemta būti rašytoja? Visai netikiu savo jėgom. O kur kitur savęs visai neisivaizduoju. Kažkaip pačios mintys nesilieja, stringa, lyg kažko bijočiau rodosi. Gal galite man ką patart? Ačiū." - Aistė.
Atsakymas
Manau, kad visa problema yra jūsų nepasitikėjime savimi. Jeigu nuo vaikystės svajojate būti rašytoja, tai kas trukdo tai įgyvendinti ?Be abejo- tik pačios nusiteikimas, juk tamsta visą laiką abejojate, būti ar ne būti? Žmogus gali viską jeigu tiki, kad gali ! Bet jeigu pats tuo netiki, tai kas tada patikės? Jūsų pačios pasčmonė negali padėti, nes jūs ją užprogramuojate taip – „aš noriu būti rašytoja, bet bijau ar pavyks, o jei bijau, tai ir nebūsiu ja“. Būtina žinoti, kad pasąmonė informaciją priima tiesiogine prasme. Savo abejonėmis ir baimėmis jūs pati sau užprogramavote tai, kad nebūsite rašytoja. Taigi pasąmonė sėkmingai tą prašymą ir įgyvendina. Laikas atsikatyti abejonių, baimių ir imtis ryžtingų veiksmų savo tikslo įgyvendinimui.