Ženklų kalba

Išvardinsime kelatą labiausiai pasitaikančių ženklų:

Jei sustojo jūsų rankinis laikrodis - netinkamas laikas skolinti pinigus, skolos gali negrąžinti. Taip pat, tai ženklas naujo gyvenimo etapo pradžiai.

Jei kelyje dažnai matote skaičius 999, 333, 666 - Angelas praneša, kad negalima priimti savarbių sprendimų, pvz.: pirštis, statyti namo, netinkamas laikas planuoti kelionės.

Jei viskas krenta iš rankų, vertėtų labiau susirūpunti savo turto saugumu. Pasitikrinkite namų siganalizaciją, užraktus. Tokią dieną pas jus gali apsilankyti kokie sukčiai.

Jei kažkur labai vėluojate, nurimkite ir atsipalaiduokite, geriau grįžkite namo, nes ten kur skubate, jūsų nieko gero nelaukia, jus nori apgauti. Nelaimė, tykanti kelyje, gali būti žymiai skaudesnė, nei neįvykęs susitikimas.

Jei nulūžo bato kulniukas ar sugedo užtrauktukas, per daug ant savo pečių užsikrovėte darbų, Angelas praneša, kad perkeltumėte dalį rūpesčių kitiems žmonėms.

Jeigu jūsų namuose staiga nuvyto vazonėlyje gėlė, tai ženklas susirūpinti savo šeimos nariais, gal kam iš jų reikalinga jūsų parama.

Jei netyčia valgydami staiga užspringote, tai ženklas, kad jumyse per daug pykčio ir nejaučiate pagarbos tiems, su kuriais pietaujate. Reikia iškart mintyse atsiprašyti tų žmonių ir nusišypsoti.

Jeigu kiekvienas pasistengtų suprasti siunčiamų ženklų prasmę, tai ir mums patiems ir aplinkiniams gyvenimas taptų daug saugesnis, ramesnis ir turtingesnis, ir nereiktų tiek verstis per galvą siekiant savo tikslų.

- Aura